رفع ایراد های ماشین ظرفشویی (بخش دوم)

شارژ گاز کولر گازی
فوریه 1, 2021
لباسشویی
نکاتی برای نگهداری صحیح از ماشین لباسشویی
فوریه 7, 2021

ماشین ظرفشویی  جزو لوازم خانگیی است که علاوه بر تولید ظرفشویی های چهارده نفری .تولید ظرفشویی های رومیزی چهار الی شش نفره متمرکز کرده است که این عمل باعث فروش بیشتر در بازار نسبت به سلیقه های گوناگون شده  است .ظرفشویی های رومیزی عموما از همان تکنولوژی ظرفشویی های چهارده نفره بهره میجوید و تنها تفاوت ظرفششویی های کوچک با ظرفشویی های بزرگ در اندازه و ابعاد آنهاست که تمامی سری های انواع ظرفشویی هااز این قاعده برکنار نیست .که هر ظرفشویی با هر برندی رفع ایراد های ماشین ظرفشویی (بخش دوم) یکسانی دارند.

شرکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس در این مقاله سع دارد تا در مورد رفع ایراد های ماشین ظرفشویی (بخش دوم) با شما بحث نماید.

نانسا سرویس تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تبریز_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درارومیه_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درتهران_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درمشهد_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی دراصفهان_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درشیراز

ماشین ظرفشویی چکه می کند

اگر از زیر ماشین ظرفشویی آب چکه می کند، احتمالا به این دلیل است که از مواد شوینده زیاد استفاده می کنید. مقدار مواد شوینده ای که استفاده می کنید را کم کنید و ببینید آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر. نا مرتب بودن ظروف در ماشین نیز می توانند باعث شود آب از دریچه خروجی به بیرون نشت کند. اگر آب از در به بیرون نشت می کند دلیلیش معمولا این است که واشر در نامناسب است یا تنظیمات هموار بودن در مشکل دارد. همچنین از تراز بودن ماشین ظرفشویی مطمئن شوید (می توانید پایه های جلویی را بالا و پایین کنید).

آب زیر ماشین ظرفشویی ممکن است ناشی از نشت شلنگ یا اتصال شل شلنگ باشد. صفحۀ زیری را بردارید و شیلنگ ها را چک کنید. حتی شاید مشکل از مهر و موم پمپ ها باشد؛ عوض کردن آن را باید به تعمیرکار بسپارید. کف یک ماشین ظرفشویی قدیمی ممکن است به پایین خم شود، اما خیلی غیر معمول است. با این حال، اگر چنین مشکلی برای ماشین ظرفشویی تان پیش بیاید، قطعا زمان ویا این که یک محصول جدید تر جایگزین ماشین ظرفشویی قدیمی ترتان

یک ماشین ظرفشویی چطور کار می کند

علی رغم اینکه ماشین ظرفشویی در آشپزخانه معجزه می کند، اما طرز کار بسیار ساده ای دارد؛ در واقع یک جعبه است که آب گرم و صابون را بر روی ظروف می پاشد، آب های کثیف را تخلیه و سپس ظروف را خشک می کند. همه اینها توسط کنترل هایی اداره می شود که ممکن است بسیار ساده یا کاملا پیچیده باشند. این کنترل ها هستند که به سیستم می گویند کی آب را بپاشد، کی مواد شوینده را وارد کند، کی دوباره آب تمیز را وارد سیستم کند، چه موقع تخلیه و کی به ظروف گرما دهد تا خشک شوند.

نانسا سرویس تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تبریز_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درارومیه_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درتهران_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درمشهد_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی دراصفهان_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درشیراز

آب گرم از طریق یک شلنگ که به یک شیر آبی که معمولا در زیر سینک قرار دارد متصل است، وارد ماشین ظرفشویی می شود. برای اینکه جلوی ورود آب به ماشین ظرفشویی را بگیرید باید این شیر را ببندید. انتهای دیگر شلنگ به یک شیر ورودی آب که داخل ماشین ظرفشویی است وصل می شود. شیر ورودی، به طور خودکار به کنترل ها متصل است و برای تامین آب مورد نیاز در بازوهای اسپری آب، باز و بسته می شود. این اسپری ها، معمولا هم در بالا و هم در پایین طشت ماشین ظرفشویی هستند و مانند یک سیستم آب پاش فشار بالا، آب را با فشار روی ظروف می پاشند تا آنها را تمیز کنند.

آب کثیفی که در داخل محفظه داخلی جمع می شود، در داخل یک فیلتر حرکت می کند و بعد از شستشوی اولیه، به خارج پمپ می شود. وقتی تمام چرخه های تمیز کردن و شستشو تمام می شود، پمپ، آب کثیف را از طریق لوله تخلیه به بیرون می فرستد. سپس یک گرمایش الکتریکی ظروف را برای خشک کردن گرم می کند. اگر آب به اندازه کافی گرم نباشد (یعنی کمتر از ۱۴۰ درجه فارنهایت باشد) یا اگر بیش از حد سخت باشد، معمولا در تمیز کردن مشکلاتی بوجود می آیند. ببینید سختی آب شما چقدر است. همچنین، هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی، از مقدار مناسب مواد شوینده استفاده کنید.

چرا نانسا سرویس را برای تعمیر ظرفشویی انتخاب کنم؟

  • شرکت نانسا سرویس تعمیرگاه تخصصی در زمینه و سرویس ماشین ظرفشویی با برند های موجود در بازاردر نهایت تمامی این خدمات به همراه سایر خدمات تعمیر ظرفشویی را می توانید به شرکت نانسا سرویس بسپارید تا در اسرع وقت و با بهینه ترین قیمت توسط تکنسین های متخصص ما انجام گیرد.
  • تامین قطعات ماشین ظرفشویی های بوش ، ایندزیت ، ال جی ، سامسونگ ، بکو، میدیا و مجیک
  • تمامی خدمات تعمیراتی شرکت نانسا سرویس دارای گارانتی سه ماهه است.
  • همچنین مشتریان شرکت نانسا سرویس با دریافت کد اشتراک می توانند از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوند.
  • اعزام تکنسین مجرب در کمترین زمان
  • انجام تمام مراحل تعمیرات در حضور مشتری و حدال امکان در داخل خانه در سریع ترین زمان
  • دریافت کم ترین هزینه ممکن برای رضایت مشتری و مشتری مداری

نانسا سرویس تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تبریز_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درارومیه_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درتهران_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درمشهد_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی دراصفهان_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درشیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.