ماشین ظرفشویی صنعتی چیست؟

علت نچرخیدن ماشین لباسشویی
دسامبر 28, 2019
دلایل کار نکردن آبسردکن یخچال
دسامبر 31, 2019

همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره شد رعایت بهداشت یکی از مسئله‌های بسیار بااهمیت در محیط‌های مرتبط با تهیه غذا است. مجموعه‌های کترینگ، رستوران و کافی‌شاپ‌ها نیاز دارند تا ظروف خود را به صورت مرتب و با دقت زیاد شست‌وشو دهند. این شست‌وشو می‌تواند دردسرهایی را نیز به همراه داشته باشد. علاوه بر دردسرهای مانند شکستن ظرف‌ها، تمیز نشدن در سطح ظرف‌ها مسائلی مانند حقوق نیروی انسانی و دردسرهای نیروی انسانی نیز می‌تواند به آن اضافه شود. ماشین ظرفشویی صنعتی یکی از گزینه‌های است که می‌تواند بسیاری از این مشکلات را برای شما حل نموده و بدون دردسر ظرف‌های شما را در کوتاه‌ترین مدت زمان و با رعایت مسائلی که برای آن اهمیت قائل هستید شست‌وشو دهد. ماشین ظرفشویی صنعتی که مشابه ماشین‌های ظرف‌شویی خانگی عمل خواهد کرد، می‌تواند حجم ظرف بیشتری را در هر بار شست‌وشو تمیز کند ماشین ظرفشویی صنعتی علاوه بر ظرفیت بالا و سرعت بسیار زیاد در زمینه شست‌وشوی ظرف‌ها از استحکام بسیار بیشتری نسبت به ماشین‌های ظرف‌شویی خانگی برخوردار است. این مسئله باعث می‌شود تا در محیط‌های کاری مانند رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها که میزان استفاده از ظرف‌شویی بسیار بالا خواهد بود ماشین‌های ظرفشویی صنعتی دوام خوبی داشته و هزینه‌های نگهداری را به طور چشمگیری کاهش دهند.

نانسا سرویس تعمیر ظرفشویی در تبریز_ تعمیر ظرفشویی در ارومیه_ تعمیر ظرفشویی در تهران_ تعمیر ظرفشویی در مشهد_ تعمیر ظرفشویی در اصفهان_ تعمیر ظرفشویی در شیراز

@title

مدل‌های مختلف ماشین ظرف‌شویی چیست؟

ماشین‌های ظرفشویی صنعتی بنا به نوع استفاده و همچنین حجم ظرفی که در آن قرار خواهد داد مدل‌های مختلفی دارد، ولی ساده‌ترین دسته‌بندی این ماشین‌ها را می‌توان نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک ، ایستاده و خشک کن دار دانست.

مدل‌های مختلف بسته به نوع استفاده شما فضایی که قرار است ماشین ظرفشویی صنعتی در آن قرار بگیرد، میزان ظرفی که قرار است در هر نوبت شستشو شود و بودجه در نظر گرفته برای خرید آن می‌تواند متفاوت باشد. به هر حال توصیه می‌شود پیش از خرید ماشین ظرفشویی صنعتی میزان استفاده خود و همچنین بودجه و فضای موردنظر را بررسی کرد و آمار دقیقی از آن‌ها در دسترس داشته باشید.

⁃ نیمه اتوماتیک

⁃ تمام اتوماتیک

⁃ ایستاده

⁃ زیر کانتری

⁃ خشک کن دار

چه نکاتی در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی اهمیت دارد؟

در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی علاوه بر مسائلی مانند فضایی که ماشین ظرف‌شویی در آن قرار می‌گیرد، میزان بودجه موردنظر و همچنین حجم ظرفی که در هر نوبت قابل شستشو خواهد بود مسائل دیگری نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

@title

⁃ جنس بدنه داخلی و خارجی: جنس بدنه داخلی و خارجی ماشین ظرفشویی صنعتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است جنس این ماشین‌های ظرف‌شویی می‌تواند از جنس استیل و یا ورق‌های ضد آب و مقاوم در برابر آب دیگری تهیه‌شده باشد ولی بهتر است بدانید که بهترین نوع ورق برای ماشین‌های ظرفشویی صنعتی را می‌توان ورق‌های استیل دانست که علاوه بر مقاومت در برابر آب از وضعیت دوام و ثبات بهتری نسبت به ورق‌های دیگر برخوردار هستند.

⁃ جنس لوله‌ها و اتصالات: لوله‌ها و اتصالات به کار رفته در ماشین ظرفشویی صنعتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در صورتیکه لوله‌ها و اتصالات کیفیت مناسب را نداشته باشند به احتمال زیاد پس از مدت زمان اندکی نیاز به سرویس و صرف هزینه‌های زیاد خواهند داشت. بهترین حالت برای لوله‌ها و اتصالات این‌گونه است که لوله‌ها و اتصالات داخل ماشین ظرف‌شویی بایستی از جنس استیل و لوله‌های خارج از جنس گالوانیزه باشند تا بیشترین دوام را برای شما داشته باشند.

نانسا سرویس تعمیر ظرفشویی در تبریز_ تعمیر ظرفشویی در ارومیه_ تعمیر ظرفشویی در تهران_ تعمیر ظرفشویی در مشهد_ تعمیر ظرفشویی در اصفهان_ تعمیر ظرفشویی در شیراز

⁃ توان پمپ شست ‌و شو: پمپ شست‌وشو که عملاً اصلی‌ترین قطعه ماشین ظرفشویی صنعتی است، بایستی از توان کافی برخوردار بوده و علاوه بر این دوام و ثبات کافی را داشته باشد در صورتی که توان پمپ دستگاه به حد کافی نباشد بایستی منتظر باشید تا ظرف‌های شما به صورت کافی و مناسب شستشو نشوند. بنابراین بهتر است پیش از خرید ماشین ظرفشویی صنعتی در مورد میزان قدرت پمپ شستشوی آن تحقیق نماید.

⁃ سیستم شست ‌وشو و آبکشی ماشین ظرفشویی: سیستم شست‌وشو و آبکشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بهتر است پیش از خرید این مورد را نیز به‌درستی و به طور کامل بررسی نمایید در صورتی که ماشین ظرف‌شویی عملیات شستشو و یا آبکشی را به طور کامل و درست انجام ندهد عملاً با وجود آن هیچ مشکلی را از سیستم کاری شما حل نخواهد کرد؛ بنابراین دقت داشته باشید که ماشین ظرف‌شویی خریداری شده شما سیستم شستشو و همچنین آبکشی مناسبی داشته باشد.

⁃ توان حرارتی خشک کن: خشک کن در ماشین ظرفشویی صنعتی یکی از قسمت‌های که می‌تواند بنا به انتخاب شما موجود و یا غیر موجود باشد ولی به این نکته دقت داشته باشید که وجود خشک کن در سیستم ماشین ظرفشویی صنعتی می‌تواند به طور چشم گیری سرعت شست‌وشو و آماده کردن ظرف‌های تمیز را برای شما افزایش دهد البته خشک کن ماشین ظرف‌شویی مصرف برق را افزایش خواهد داد بهتر است بررسی نمایید که کدام‌یک از این‌ها یعنی مصرف برق و یا خشک‌کردن زعفران توسط کارگران برای شما به صرفه تر خواهد بود. به هر حال در صورتی که ماشین ظرفشویی صنعتی مجهز به خشک کن خریداری می‌نمایید توان حرارتی خشک کن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که میزان برق مصرفی بایستی توانایی خشک‌کردن ظروف در کمترین مدت زمان ممکن را داشته باشد.

⁃ منوی کاربری آسان: دقت داشته باشید در صورتی که به‌عنوان دارنده یک رستوران و یا مدیران فعالیت می‌نماید قرار نیست شما با ماشین ظرفشویی صنعتی خریداری شده کارکنید افرادی که نیاز است با آن کار کنند به احتمال زیاد از اطلاعات بالایی برخوردار نیستند بهتر است ماشین خریداری شده از منوی بسیار ساده راحت و کاربردی برخوردار باشد تا علاوه بر سادگی کارکرد که بتواند به‌راحتی اپراتور مناسب خود را داشته باشد.

نانسا سرویس تعمیر ظرفشویی در تبریز_ تعمیر ظرفشویی در ارومیه_ تعمیر ظرفشویی در تهران_ تعمیر ظرفشویی در مشهد_ تعمیر ظرفشویی در اصفهان_ تعمیر ظرفشویی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *