مراحل اورژانسی تعمیرات ظرفشویی

تعمیر سوراخی مخزن آب لباسشویی
علل خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی
آوریل 14, 2020
تست المنت ماشین لباسشویی
آوریل 17, 2020

ماشین ظرفشویی  جزو لوازم خانگیی است که علاوه بر تولید ظرفشویی های چهارده نفری .تولید ظرفشویی های رومیزی چهار الی شش نفره متمرکز کرده است که این عمل باعث فروش بیشتر در بازار نسبت به سلیقه های گوناگون شده  است .ظرفشویی های رومیزی عموما از همان تکنولوژی ظرفشویی های چهارده نفره بهره میجوید و تنها تفاوت ظرفششویی های کوچک با ظرفشویی های بزرگ در اندازه و ابعاد آنهاست که تمامی سری های انواع ظرفشویی هااز این قاعده برکنار نیست .که هر ظرفشویی با هر برندی مراحل اورژانسی تعمیرات ظرفشویی یکسانی دارند.

ماشین های ظرفشویی به صورت کاملاً ساده‌ای و آسانی روند شستشوی ظرف‌ها و قابلمه و بشقاب را انجام می‌دهد. در‌واقع ماشین ظرفشویی یک جعبه‌ی و محوظه ای از جنس استیل آب‌بندی شده می باشد که آب گرم و ماده‌ی مخصوص شستشو ماشین ظرفشویی که جلاسنج و نمک مخصوص و قرص مخصوص ماشین ظرفشویی است را به روی ظرف‌ها و صورت دوار اسپری می‌کند، وآب کثیف را تخلیه و آبکش مجدد و سپس ظروف را خشک می‌کند که این عمل با ضدعوفنی نیز همراه است.

تمامی این‌ها توسط سیستم برد الکتریکی روی درب ماشین ظرفشویی در پنل و بعضا با کمک برد های کمکی مجزا کنترل و انجام می‌شوند که ممکن است خیلی ساده و حتی پیچیده باشند. سیستم کنترل به دستگاه دستور می دهد چه زمانی اسپری کند، چه زمانی مواد شوینده را از دیسپنسر رها کند، چه موقعی آب را از داخل ماشین ظرفشویی جمع کرده و آنرا از طریق سیستم دوباره پمپ کند، چه زمانی شستشو را انجام دهد و آب شسته شده را تخلیه کند، و چه زمانی المنت‌های حرارتی را روشن کند و همه این ها همه و همه توسط برد الکتریکی انجام می شود .

آیا برایتان تا حالا سوال شده است که (مراحل اورژانسی تعمیرات ظرفشویی ) چیست و اصلا نظر سرویس کاران شرکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس بر این سوال چیست و هنگام بروز تعمیرات چه گونه میتوانیم با آنها تماس بگیریم

شرکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس در این مقاله سع دارد تا در مورد مراحل اورژانسی تعمیرات ظرفشویی با شما بحث نماید.

آب گرم به داخل ماشین ظرفشویی از طریق اب در پکیج یا آبگرم کن که لوله‌هایی که به شیر آب وصل هستند وارد می‌شود، که عموما زیر سینک ظرفشویی تعبیه و جایگذاری شده اند. برای قطع کردن آب ظرفشویی، این شیر را می‌بندید. سر دیگر این شیلنگ به ورودی شیر برقی آب ماشین ظرفشویی وصل شده است. شیر ورودی به صورت الکتریکی به سیستم کنترل متصل است، که آب مورد نیاز  مخزن شستوشو و آب مورد نیاز برای چرخاندن بازوهای اسپری چرخان را با باز و بسته کردن شیر تأمین می‌کند. این بازوهای اسپری که معمولاً در بالا و پایین مخزن قرار دارند، شبیه سیستم‌های آب‌پاشی فشار بالا هستند به نیروی پمپ اصلی و حرکته آب در مجاری آب پاش ها است که با اسپری کردن آب ظرف‌ها را می شویند.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

 ماشین ظرفشویی ظروف را کاملا تمیز نمی کند

نانسا سرویس تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تبریز_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درتهران_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درارومیه_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درمشهد_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی دراصفهان_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درشیراز

 اگر ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمیکند اصلا ماشین ظرفشویی نیست! مطمئن شوید که ظرفشویی شما قبل از شروع به کار تمیز باشد، صفحه نمایش، بازوهای اسپری آب و واشر درب رو چک کنید تا خرده های غذا، چربی و ذرات دیگر به آنها نچسبیده باشد. مرحله شستشوی ماشین ظرفشویی را بدون قراردادن ظروف اجرا کنید و ببینید بهتر میشود یا خیر. ممکن است فشار آب در قسمت بازوهای اسپری کم شده باشد. اگر  دارید، ممکن است ایجاد رسوب کرده باشه که باید برطرف گردد. بازوهای اسپری را بررسی کنید  و مطمئن شوید به راحتی حرکت میکنند و مانعی ندارند. اگر فرسوده شده اند نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. امکان دارد ایراد از ترشح  قسمت واشر باشد، که گشاد شده و باید تعویض گردد و البته، احتمالا شما به یک شوینده قوی تر نیاز دارید، یا این که شوینده را بیشتر از سه ماه در کابینت نگه داشته اید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ظرفشویی شما پر سر و صداست

اکثر ماشین ظرفشویی ها صدای زیادی تولید میکنند مگر ، اینکه یک ماشین ظرفشویی فوق بی صدا داشته باشید. اما اگر ظرفشویی شما قبلاً کم صدا بوده و اکنون پر سروصداست، مشکلی وجود دارد. احتمالا اشکال از پمپ ماشین ظرفشویی است، یا خیلی ساده باید پیچ بازوی شستشو یا حلقه یاتاقان را تعویض نمایید. احتمال دیگری نیز وجود دارد؟ بازوهای شستشو درست نمی چرخند و احتمالا به قفسه ها یا ظروف برخورد میکنند پس باید تعویض گردند.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

لیوان های شما هاله سفید یا تیره دارند

معمولا رسوبات آب سخت باعث میشوند لیوان ها سفید و یا تیره خارج شوند. شوینده مخصوص آب سخت استفاده نمایید یا از مقدار بیشتری از شوینده های معمولی استفاده کنید. همچنین می توانید از یک سیستم نرم کننده آب خانگی برای ماشین ظرفشویی و بقیه وسایل خانه استفاده کنید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ظرفها بعد از شستشو لکه دارند

  اگر بعد از شستشو ظروف شما لکه دار هستند،از جلا دهنده استفاده کنید. جلا دهنده ها از چسبیدن لکه های آب به سطح ظروف جلوگیری میکنند.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند

 ماشین ظرفشویی که هنوز پر از آب است، ظروف را داخل خودش نگه میدارد و باعث میشود آشپزخونه پر از آب گردد. این یه مشکل بزرگ است!. نگاهی به مونتاژ سوپاپ دریچه در مخزن تخلیه بیندازید. اگر درست کار نمیکند، حتما تعویضش نمایید. همچنین باید پمپ و موتور تخلیه آب را درست کنید، فیلتر و سلونوئید تخلیه را هم بررسی کنید تا مسدود نشده باشند.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 درب ماشین ظرفشویی قفل نمی شود

نانسا سرویس تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تبریز_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درتهران_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درارومیه_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درمشهد_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی دراصفهان_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درشیراز

 قفل درب ظرفشویی یکی از مهمترین قطعات بیرونی وسیله است. اگر درست کار نمیکند، پوشش درب ، همچنین کنترل برقی را بررسی کنید. چفت و بست را تعوض نمایید با این کار ؛ عملکرد ماشین ظرفشویی بهتر خواهد شد.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 چکه کردن آب از ماشین ظرفشویی

این یکی از بیشترین مشکلاتی هست که برای ظرفشویی ها ایجاد میشود، و میتواند آسیب جدی به آشپزخانه شما وارد نماید. اول، شلنگ آب رو بررسی کنید که پارگی یا مشکل دیگری نداشته باشد، همچنین واشرهای داخل المنت های حرارتی را چک کنید. چکه کردن ماشین ظرفشویی میتواند به علت پیچ و بست پمپ یا پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی معیوب شده باشد. پیچ و بست را تعویض نمایید یا در صورت لزوم، پمپ را تعوض کنید. اما قبل از این کار، نگاهی به واشرهای درب ظرفشویی بیندازید. اگر به نظر شکننده می آیند یا درست درزگیری نمیکنند، تعویض کنید، ان موقع می بینید ماشین ظرفشویی بهتر عمل خواهد کرد.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ماشین ظرفشویی بوی بد میدهد

اگر بعد از تمام شدن کار ماشین ظرفشویی بوی بدی میدهد، دنبال غذا یا چربی گیرافتاده بگردید. می تواند در صفحه صافی باشد، یا داخل جت های بازو اسپری و حتی در طول لبه پایینی درب. همه این قطعات رو از خرده های غذا و چربی پاک نمایید، سپس یک دور شستشوی کامل بدون ظروف را اجرا کنید. یادتان نرود شستشو دهنده ماشین ظرفشویی یا ضدعفونی کننده اضافه نمایید. دقت کنید که در هر مرحله قبل از انجام شستشو ظروف رو از قطعات بزرگ غذا و چربی پاک نمایید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 ماشین ظرفشویی شما آبگیری نمی کند یا اینکه مرحله آبگیری متوقف نمی شود

  ظرفشویی شما آب نیاز دارد تا درست عمل کند. شیر ورودی آب را بررسی کنید، اگر لازم بود آن تعویض نمایید. باید شناور و سوئیچ شناور رو چک کنید. این قطعات به ماشین ظرفشویی میزان آب لازم برای ماشین ظرفشویی چه مقدار است. ممکن است چیزی داخل آن گیر کرده باشد و همین باعث شود درست عمل نکند. گزینه دیگر؟ شیر آب گرم زیر سینک را چک کنید و مطمئن شوید که باز باشد. ماشین ظرفشویی که آبگیری را متوقف نمی کند، احتمالا سوئیچ شناور آن معیوب است، یا تایمر گیر کرده است،یا شیر آب ورودی باز مانده.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند

 فیوزها و قطع کننده های جریان رو چک کنید، ممکن است قطع و یا خراب شده باشند، همچنین بررسی کنید  که اصلا وسیله را به برق متصل کرده اید یا خیر. سپس سیم کشی ها را از نظر آسیب دیدگی بررسی نمایید . یک گزینه دیگه : اگر ظرفشویی کار نمی کند ممکن است قفل درب خراب شده باشد که به درستی بسته نمی شود. اگر درب درست بسته نگردد، ماشین ظرفشویی شروع به کار نخواهد کرد. اگر چفت درب سالم می باشد، تایمر یا کنترل الکترونیکی را بررسی کنید، مخصوصاً اگر پمپ تخلیه برقی (شیر برقی ماشین ظرفشویی) شروع به کار نمی کند.

  بیشتر مشکلات خشک نشدن ظروف به علت المنت های حرارتی است. از یک مولتی متر استفاده کنید، المنت حرارتی را چک کنید و ببینید درست کار میکنند یا خیر. همچنین عملکرد ترموستات حد بالا را با مولتی متر بررسی کنید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 مراحل شستشو خیلی طول میکشد یا اصلا کامل نمی شود

 احتمالا ایراد از تایمر موتور، ترموستات یا المنت حرارتی است. تمام این ها باید با یک مولتی متر بررسی شوند.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ماشین ظرفشویی شما از شوینده استفاده نمی کند

  احتمالا پخش کننده شوینده ماشین ظرفشویی به درستی شوینده رو آزاد نمی کنه، خیلی ساده به این دلیل که شوینده در اون خیس خورده و مسدود شده. تمیزش کنین، و مطمئن بشین گرفتگی وجود نداره، یا اون رو تعویض کنین.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

قفسه ها حرکت نمی کنند

اگر قفسه ها درست حرکت نمی کنند،رول ها یا چرخ های آن را از لحاظ خرابی بررسی کنید. در صورت لزوم آنها را تعویض نمایید. یا اینکه فقط تراز شدن قفسه ها را تنظیم کنید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 ماشین ظرفشویی ترک خورده

متاسفانه برای این مشکل راه حلی وجود ندارد، لااقل به این راحتی نیست. برای بیشتر خانه ها، ماشین ظرفشویی که در بدنه اش ترک خوردگی وجود دارد، باید تعویض گردد، چون از آن قسمت ها آب و شوینده به قسمت های مکانیکی چکه میکند و می تواند خطرناک باشد.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ماشین ظرفشویی کار نمیکند

اگر ماشین ظرفشویی را روشن میکنید و اصلا هیچ اتفاقی نمی افتد، احتمالا به جریان برق وصل نشده است.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

 1. مطمئن شوید که جریان برق متصل است، درب کاملا چفت شده و کنترل هم درگیر شده است. اگر باز هم اتفاقی نیافتاد (به عبارت دیگه، هیچکدام از لامپ های روی پنل کنترل روشن نشدند و هیچ نشانه حیاتی وجود نداره) آن وسیله جریان برق رو دریافت نمی کند. به جایی که سیم برق داخل وسیله می شود نگاهی بندازید، که معمولا زیر سینک می باشد. بررسی نمایید که پریز یک حفره  با یک دکمه ریست وجود دارد یا خیر. اگر یک دکمه ریست دارد، ریست کنید. اگر دکمه ریست نداره، یا اگر سیم ماشین ظرفشویی به صورت سیم سخت مستقیم به جعبه برق متصل است، به دنبال جایی دیگری باشید که کنار آن دکمه ریست باشد، بعد ریست کنید. این کار زمان بره بوده ولی انجامش راحته و ممکن است مشکل را حل کند اگر ماشین ظرفشویی به جریان یکسانی وصل باشد. برای تست کردن جریان  کافی است وسیله کوچکی که درست کار میکند رو به آن وصل کنید.
 2. پنل الکتریکی را چک کنید، پنلی که از قطع جریان برق یا انفجار فیوز جلوگیری میکند. اگر یکی بود، دکمه را اول OFF و دوباره ON کنید تا ریست شود، یا این که فیوز را تعویض کنید.
 3. سوئیچ ها و تایمر ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. اگر جریان برق به وسیله متصل است ولی کار نمی کند، احتمالا مشکل از قفل درب،تایمر یا سوئیچ انتخاب کننده می باشد. برای حل مشکل قفل درب، میتوانید یک ضربه آرام به چفت درب با کمک یک پیچ گوشتی وارد نمایید (اول جریان برق متصل به پنل الکتریکی را قطع کنید). اگر اشکال از تایمر یا سوئیچ انتخاب کننده باشد، بهتره با یک مرکز  تماس بگیرید.

 

ماشین ظرفشویی آبگیری نمیکند

اگر ماشین ظرفشویی شما کار میکند اما آبگیری نمیکند، به زیاد احتمالا مشکل از سیستم تامین آب می باشد.

 1. اطمینان پیدا نمایید مخزن آب باز است. شیر توقف مخزن آب گرم را که معمولا در زیر سینک قرار گرفته  را چک کنید. شیر را با چرخاندن برخلاف عقربه های ساعت بازنمایید. اگر هیچ دلیلی برای آن پیدا نمی کنید احتمالا شیر از آخرین باری که ماشین ظرفشویی کار کرده بسته مانده، به مرحله بعد بروید.
 2. برق ماشین ظرفشویی را قطع کنید. وقتی ماشین ظرفشویی خنک است (یعنی درست بعد از اتمام شستشو نباشد)، شناور داخل ماشین ظرفشویی رو پیدا کنید. معمولا شناور یک قطعه پلاستیکی کوچک گنبدی یا سیلندری است که داخل محفظه شستشو نصب شده. اگر بیشتر انواع شناورها رو به بالا یا پایین تکان بدید، یک صدای کلیک از آن شنیده می شود  چون عملکرد فنری آنها مانند یک اهرم عمل میکنه. قطعه شناور را بردارید، و اطراف لوله شناور را تمیز کنین. خیلی از شناورها باید از پایین قطع اتصال شوند؛ برای انجام این کار باید پنل دسترسی پایین را بردارین. شناور را بشویید، آن را داخل لوله جای گذاری کنید، بعد مطمئن بشین راحت بالا و پایین میره.
 3. دریچه ورودی آب را بررسی کنین. دریچه ورودی آب گرم به سمت دستگاه را ببندین. شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی را، در قسمت پشت دستگاه و جلوی پنل قرار بدین. شیر را جدا کنین تا صفحه مشخص بشه. هرگونه ذراتی که روی صفحه است پاک کنید و دوباره شیر را ببندید. اگر صفحه تمیز بود، با یک تعمیر کار لوازم خانگی تماس بگیرین. هرکدوم از از این قطعات_ مثل شیر ورودی آب، سوئیچ فشار، و تایمر و یا سویچ انتخاب کننده_ ممکن است خراب باشند.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ماشین ظرفشویی آبگیری را متوقف نمی کند

اگر جریان آب به داخل ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک متوقف نمی شود، سوئیچ شناور معیوب است، تایمر روی آبگیری گیر کرده، یا اینکه شیر ورودی آب باز مانده. برای تست سوئیچ شناور، به یک مولتی متر گران قیمت نیاز خواهید داشت.

مولتی متر برای عیب یابی وسایل الکترونیکی به کار گرفته میشود.

 1. اول ماشین ظرفشویی را از برق بکشید. در داخل کابینت سوئیچ پلاستیکی شناور که گنبدی شکل است را بردارید. اگر بالا نمی آید، پلاستیک بالایی را از روی بدنه جدا کنید، میله بدنه را خوب تمیز کنید، بعد قطعه گنبدی شکل را روی آن قرار دهید. اگر راحت بالا و پایین می رود، سراغ مرحله بعدی بروید.
 2. توجه داشته باشین کدامیک از سیم ها به پایانه های سوئیچ شناور متصل شده اند، با تکه های کوچک چسب سیم ها را نامگذاری کنید تا برای تعویض کردن سوئیچ در مرحال بعدی مشکلی نداشته باشید.
 3. شماره ولت-اهم متر را روی RX100 قرار دهید و دوسر میله به سمت پایانه ها را بگیرید. وقتی شناور را برمیدارید،سوزن تستر باید بی نهایت رو نشان دهید و وقتی شناور را برمی گردانید، باید عدد صفر را نشان دهید. اگر اینطوری نبود، باید سوئیچ را تعویض کنید. آن ها را از محفظه شستشو جدا کنید، به فروشگاه منطقه خودتان یا مراکز  ببرید ، یک قطعه جایگزین مشابه خریداری کرده و نصب نمایید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند

یک مرحله را دنبال کنید، حوض کوچکی از آب تمیز در داخل محفظه، طبیعی است. مقادیر اضافی آب نشان دهنده عملکرد نادرست پمپ، شلنگ تخلیه مسدود شده، یا انسداد مسیر شلنگ تخلیه است.

اگر آب کثیف از فاصله هوا خارج می شود، در مسیر تخلیه به دنبال یک پیچ خوردگی یا انسداد بگردید.

 1. پوشش فاصله هوایی را از بالای سینک بردارید (معمولا یک سیلندر کوتاه کروم که در پشت سینک قرار گرفته)، با یک سیم محکم، آن را تمیز کنید. همچنین کل طول شلنگ تخلیه را بررسی کنید که گرفتگی یا پیچ خوردگی نداشته باشد، به خصوص در اتصال تخلیه به مسیر ازبین برنده یا مسیر تخلیه.صافی را از کف ماشین ظرفشویی برداریند.
 1. وقتی ماشین ظرفشویی سرد است، برق آن را قطع کنید، اگر وسیله شما این امکان را دارد_ صافی را بردارید، که در زیر بازوهای اسپری قرار گرفته است. کلاهک روی موتور را شل کنید، بازوی اسپری را جدا کنید، و هر چیزی که به آن چسبیده و اجازه عبور از صافی نمیدهد را از بین ببرید. با یک برس تمیزش کنید و دوباره سرجاش قرار دهید.
 2. مشخص کنید گیر در سینک هست یا مسیر شلنگ تخلیه مسدود شده. اگر سینک مشکلی ندارد، باید انسداد شلنگ تخلیه را بررسی کنید. 
 3. اگر هنوز هم ماشین ظرفشویی درست آب را تخلیه نمی کند، احتمالا شلنگ تخلیه انسداد دارد یا شیر تخلیه باید تعویض گردد. می توانید شلنگ تخلیه را بررسی کنید، اما برای اینکار باید ماشین ظرفشویی را از زیر کانتر بیرون آورید تا به شلنگ تخلیه دسترسی داشته باشید، شلنگ را از هر دو طرف قطع کنید، سپس آن رو با شیر آب یا شلنگ باغچه شستشو دهید، یا اینکه از یک شلنگ جدید استفاده نمایید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

نانسا سرویس تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تبریز_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درتهران_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درارومیه_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درمشهد_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی دراصفهان_تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی درشیراز

تعمیر چکه کردن ماشین ظرفشویی

اگر از کف ماشین ظرفشویی شما به اطراف چکه می کند و این آزار دهنده شده، احتمالا شما از شوینده ای استفاده میکنید که کف زیادی تولید میکند. به مقدار شوینده مورد استفاده دقت فرمایید، تغییر را احساس خواهید کرد.

نادرست گذاشتن ظروف در داخل ماشین ظرفشویی می تواند باعث پخش شدن آب از دریچه درب بشود. چکه کردن از خود درب معمولا به علت درزگیری نامناسب هستند.

همچنین اطمینان پیدا کنین که تراز هستند (پایه های جلویی را بالا و پایین تنظیم کنید، بعضی از مدل ها دارای هم سطح کننده در پشت هستند).

آب زیر ماشین ظرفشویی ممکن است ناشی از شلنگ سوراخ یا اتصالات شل شلنگ باشد. پنل جلویی پایین را بردارید و شلنگ ها را بررسی کنید. شاید بست پمپ خراب باشد؛ برای تعویض آن یک خبر کنید.

اگر ماشین ظرفشویی خیلی قدیمی باشد ممکنه از قسمت پایین خوردگی داشته باشد، اما خیلی کم پیش می آید.( در صورت مشاهده هر گونه مشکل در روند طبیعی ماشین ظرفشویی سریعا با شزکت تعمیرات لوازم خانگی نانسا سرویس تماس بگیرید)

چرا نانسا سرویس را برای تعمیر ظرفشویی انتخاب کنم؟

 • شرکت نانسا سرویس تعمیرگاه تخصصی در زمینه و سرویس ماشین ظرفشویی با برند های موجود در بازاردر نهایت تمامی این خدمات به همراه سایر خدمات تعمیر ظرفشویی را می توانید به شرکت نانسا سرویس بسپارید تا در اسرع وقت و با بهینه ترین قیمت توسط تکنسین های متخصص ما انجام گیرد.
 • تامین قطعات ماشین ظرفشویی های بوش ، ایندزیت ، ال جی ، سامسونگ ، بکو، میدیا و مجیک
 • تمامی خدمات تعمیراتی شرکت نانسا سرویس دارای گارانتی سه ماهه است.
 • همچنین مشتریان شرکت نانسا سرویس با دریافت کد اشتراک می توانند از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوند.
 • اعزام تکنسین مجرب در کمترین زمان
 • انجام تمام مراحل تعمیرات در حضور مشتری و حدال امکان در داخل خانه در سریع ترین زمان
 • دریافت کم ترین هزینه ممکن برای رضایت مشتری و مشتری مداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.