چرا درب یخچال فریزر درست بسته نمی‌شود

ارور های ساید بای ساید
۹ نشانه که باید یخچال‌تان را عوض کنید
فوریه 22, 2021
۵ مورد از مشکلات یخچال‌ فریزر و تعمیر آن ها
فوریه 28, 2021

مقدمه

یکی از ملزومات و اهم واجبات استفاده از هر وسیله دانستن و اشراف بر قواعد تعمیر و نگهداری بر آن محصول است در صورت جدیت و اجرای این قواعد علاوه بر بالا رفتن عمر مفید دستگاه یا یخچال و فریزر های شما هزینه های تعمیرات را می توانید صرفه جویی بنمایید که علاوه بر اطمینان بر آسودگی خود از بروز خسارات دیگر بر لوازم خانگی همجوار نیز یخچال و فریزر نیز می توانید جلوگیری بکنید.اصول استفاده و نگهداری از یخچال و فریزر بر بیست اصل محتمل است و همواره باید دقت بنمایید که در صورت اجرای این اصول در صورت بروز هر گونه مشکل در عمل کرد یخچال و فریزر شما باید با سرویس کاران مجاز نانسا سرویس برای چک و برسی علت خرابی یخچال و فریزر خود اقدام نمایید

اگر درب یخچال فریزرتان درست بسته نمی‌شود، باید در اسرع وقت برای تعمیر یخچال فریزراقدام کنید. بسته نشدن درب یخچال فریزر، علاوه بر افزایش مصرف انرژی و قبوض برق، باعث خراب شدن خود یخچال فریزر هم می‌شود؛ به این دلیل که کمپرسور یخچال فریزرمجبور می‌شود بیشتر کار کند تا بتواند یخچال فریزر را خنک نگه دارد. لازم به گفتن نیست که حتی ممکن است غذاهای داخل یخچال فریزر زودتر از معمول فاسد شوند.

بسته نشدن در یخچال، به یکی از سه دلیل احتمالی زیر است:

۱. یک چیزی جلوی بسته شدن درب یخچال را می‌گیرد

برطرف کردن این موضوع عملا کاری ندارد. فقط کافی است مواد غذایی چیده شده داخل یخچال را کمی جابه‌جا کنید تا درب یخچال فریزربسته شود؛ و اگر مشکل از چینش مواد غذایی نبود، قفسه‌های داخل یخچال را چک کنید که از جایشان درنیامده باشند. در این صورت آنها را درست جا بیاندازید.

نانسا سرویس تعمیر یخچال و فریزر در تبریز_ تعمیر یخچال و فریزر در ارومیه_ تعمیر یخچال و فریزر در تهران_ تعمیر یخچال و فریزر در مشهد_ تعمیر یخچال و فریزر در اصفهان_ تعمیر یخچال و فریزر در شیراز

۲٫ درزگیر درب پیچ خورده یا شل شده است

درزگیر پلاستیکی درب که دورتادور قسمت داخلی درب یخچال فریزرقرار دارد را بررسی کنید. کار درزگیر است که از خروج هوای سرد داخل به خارج، و از ورود هوای گرم خارج به داخل یخچال فریزرجلوگیری کند. اگر درزگیر پیچ بخورد یا شل شود، مانع از بسته شدن درب می‌شود؛ که در این صورت باید درزگیر را عوض کنید.

با استفاده از یک برگه کاغذ می‌توانید درزگیر درب را امتحان کنید. یک برگه کاغذ را لای درب گذاشته و درب را ببندید. بعد کاغذ را بکشید. اگر کاغذ بیرون آمد علامت این است که درزگیر مشکل دارد و باید عوض شود.

نانسا سرویس تعمیر یخچال و فریزر در تبریز_ تعمیر یخچال و فریزر در ارومیه_ تعمیر یخچال و فریزر در تهران_ تعمیر یخچال و فریزر در مشهد_ تعمیر یخچال و فریزر در اصفهان_ تعمیر یخچال و فریزر در شیراز

۳٫ بدنه یخچال فریزرتراز نیست

بدنه یخچال فریزرتراز نیست یا گیره‌های درب تنظیم نیستند یا لولاهای درب مشکل دارند. برای تراز کردن یخچال فریزر، از یک تراز استفاده کنید. تراز را روی خود بدنه یخچال فریزر بگذارید نه روی درب! اگر حباب تراز در مرکز قرار نگرفت، یعنی باید یخچال فریزر را تراز کنید. با پیچاندن پایه‌های زیر یخچال، آن را تراز کنید تا حباب در مرکز قرار بگیرد.

گاهی اوقات به دلیل باز و بسته شدن‌های مکرر درب یخچال فریزر، لولاهای یخچال فریزر از حالت تنظیم خارج می‌شوند. این را هم می توانید با تراز مشخص کنید. برای تنظیم لولاها حتما به کمک یک تعمیرکار نیاز دارید چون باید لولاها را شل کنید و دوباره تنظیم کنید. البته این فرایند بسته به مدل یخچال فریزر متفاوت است، بنابراین به دفترچه راهنما یخچال فریزر رجوع کنید.

چرا نانسا سرویس را برای تعمیر یخچال و فریزر انتخاب کنم؟

  • شرکت نانسا سرویس تعمیرگاه تخصصی در زمینه و سرویس ماشین یخچال و فریزر با برند های موجود در بازاردر نهایت تمامی این خدمات به همراه سایر خدمات تعمیر ماشین یخچال و فریزر را می توانید به شرکت نانسا سرویس بسپارید تا در اسرع وقت و با بهینه ترین قیمت توسط تکنسین های متخصص ما انجام گیرد.
  • تامین قطعات ماشین یخچال و فریزر های بوش ، ایندزیت ، ال جی ، سامسونگ ، بکو، میدیا و مجیک
  • تمامی خدمات تعمیراتی شرکت نانسا سرویس دارای گارانتی سه ماهه است.
  • همچنین مشتریان شرکت نانسا سرویس با دریافت کد اشتراک می توانند از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوند.
  • اعزام تکنسین مجرب در کمترین زمان
  • انجام تمام مراحل تعمیرات در حضور مشتری و حدال امکان در داخل خانه در سریع ترین زمان

دریافت کم ترین هزینه ممکن برای رضایت مشتری و مشتری مداری

نانسا سرویس تعمیر یخچال و فریزر در تبریز_ تعمیر یخچال و فریزر در ارومیه_ تعمیر یخچال و فریزر در تهران_ تعمیر یخچال و فریزر در مشهد_ تعمیر یخچال و فریزر در اصفهان_ تعمیر یخچال و فریزر در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.